Menu
Sepetiniz

Ayakkabı

Ayakkabı

Kategori açıklaması, tam tipografi kontrolü ve gelişmiş konteyner stil seçenekleriyle Bloklar modülünün içindeki düzen sayfası oluşturucu aracılığıyla sayfanın herhangi bir yerine yerleştirilebilir.


Kategori resmi herhangi bir cihazda seçici olarak devre dışı bırakılabilir ve ürünler, kategoriler, afişler, kaydırıcılar vb. tüm sistem resimleri için sığdırma veya doldurma (kırpma) seçenekleri dahil olmak üzere özel resim boyutlarıyla birlikte gelir.


Gelişmiş Ürün Filtresi modülü dahildir. Bu, en iyi ücretli uzantılarla rekabet eden en kapsamlı filtreleme araçları setidir. Hepsi aynı Journal 3 paketinde bulunan Opencart filtrelerini, fiyatı, bulunabilirliği, kategoriyi, markaları, seçenekleri, nitelikleri, etiketleri destekler.


Daha Fazla Yükle / Öncekini Yükle ve tarayıcı geri düğmesi desteği ile Ajax Sonsuz Kaydırma. Ürünleri aşağı kaydırırken veya Daha Fazla Yükle düğmesini tıklatarak kategori sayfalarına yükleyin veya bu özelliği tamamen devre dışı bırakın ve varsayılan sayfalandırmayı görüntüleyin.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Powered by
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.